xxx

twórczo, odtwórczo, coś nowego... ludwikar@poczta.fm
Dziękuję za odwiedziny, dziękuję jeżeli zostawisz komentarz


Obserwatorzy

sobota, 27 października 2018

Toruń

Echa Drutozlotu jeszcze czas jakiś pobrzmią. U mnie  chusta brzmieć drutozlotowo będzie. Autorka projektu, Hania Maciejewska pokazała zajawkę chusty przed Drutozlotem i nazwała ją Toruń. Urzekła mnie od pierwszego spojrzenia i wiedziałam, że muszę, że zrobię, że będę miała taką swoję osobistą. W Toruniu mozża było nabyć zestaw włóczek na tę chustę, w dwóch wersjach. Jak zobaczyłam nitki w realu, kolory przeurocze i super do siebie dobrane, to juz nie było odwrotu. W pakiecie był też kod na zniżkę przy zakupie wzoru. Spojrzałam i wiedziałam, że mój będzie zestaw Gotyk i już. Ten, mój ci on Gotyk 1. Zdążyłam chwycić  - poszły wszystkie. Nitka jest pofarbowana (chciałoby się rzecz pomalowana) tak jak lubię najbardziej., jak maźnięcie pędzla w innym kolorze. Kolory moteczków dobrane - no cud, miód, malina. Czekałam na projekt i - prezencik mi sie trafił - mogłam testować. Czyli wszystko co do szczęścia potrzebne w jednym. Dziekuję Haniu, chylę czoło przed Danielem, bo to on podobno jest mistrzem malowania w Waszej rodzinie.


Projekt do nabycia TU
Druty nr 3,25
Zużycie włóczki : C1-178 m
C2-180m
C3-280m
C4-180m
Jeżeli ktoś zastanawia sie, czy robić, zachęcam - robić.
Tak więc Toruń trwa, ożywia wspomnienia, przypomina miłe chwile, nowych znajomych, starych znajomych i smak piernikowego piwa. To piwo tylko w Toruniu i tylko w Starym Browarze. Od nitki do piwa doszłam. Ciekawy kierunek.
Dobrego dnia dla Odwiedzających mnie. To tez miłe chwile, kiedy ktoś odwiedza mnie.

14 komentarzy:

 1. Maraja
  Po prostu cudeńko nic dodać
  Precyzja wykonania koory pelen zachwyt
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to dobrze powspominać miłe chwile i jeszcze mieć "pamiątkę" po nich.Piękny projekt i bardzo ciekawy.Pomimo tego,że to nie moje kolory ,chusta zachwyciła mnie. Wykonanie oczywiście mistrzowskie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o tak, tak bardzo dobrze. Tym bardziej, że wspomnień nikt nam nie ukradnie :) Pozdrawiam i dziekuję Ci, że odwiedziłaś mnie.

   Usuń
 3. Piękna chusta!!!!:)Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kolory wybrałaś na tę chustę, a sam efekt dziergania też jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję Ci bardzo. Wprawdzie kolory wybrała Hania Maciejewska, ale udziergałam ja. Pozdrawiam

   Usuń
 5. Piękne wspomnienia z Torunia! Chusta prześliczna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jolu dziekuję Ci bardzo. Czekam na nastepne spotkanie :)

   Usuń